Kryefjala Logo

Ishin shoqe të ngushta por kush është mashkulli që prishi miqësinë e Oriolës dhe Kejvinës

1 vit më parë

Dy shoqe showbizz-i si Oriola dhe Kejvina jo shumë kohë më parë betoheshin për miqësinë e tyre dhe se askush nuk do t’ja dilte të prishte lidhjen midis tyre.

Po ku janë sot?
Epo ato nuk ndiqen më në Instagram dhe si brez interneti që jemi “Unfollow” përkthehet me “Ti nuk je më pjesë e jetës sime”

Shkaku i prishjes së kësaj miqësie nuk dihet por burime për “Gazeta Tema” tregojnë se shkak është bërë një mashkull që ka flirtuar me të dyja.

Të dyja vajzat nuk kanë dhënë asnjë shpjegim rreth ngjarjes dhe pse dikur ishin në mbrojtje të njëra tjetrës në çdo moment.

Të ngjashme