Kryefjala Logo

Ish ministri i brendshem Sander Lleshaj marton vajzen! Dalin pamjet e para nga ceremonia

8 Qershor, 2021 | 11:07 pm

Dita e sotme është shumë e veçantë në familjen e ish-ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj.

Mësohet nga abc news se ai ka martuar vajzën Dorotheas dhe ceremonia është zhvilluar në Kishën Katolike të Tiranës. Ka qenë ish-boksieri i njohur, Luan Krasniqi që ka publikuar disa pamje nga festa.

197465422 116759057169445 4787872282364839861 n 1Vihet re se nusja ka zgjedhur dy fustane të bardha, një për ceremoninë në kishë dhe një për festën e zhvilluar më pas. Sakaq, ato çfarë bien në sy janë detajet luksoze, për të cilat çifti i ri janë kujdesur në maksimum si për shembull zemra e vendosur në gjelbërim, ku çifti ka bërë foto me të ftuarit.

197518076 478909796728735 7347172678590275572 n

Ish-ministri Lleshaj dhe bashkëshortja e tij shfaqen shumë të gëzuar në këtë moment të rëndësishëm në jetën e tyre, sa që buzëqeshja e tyre i thotë të gjitha.

198136656 481785836229864 4094747787089459587 n

Të ngjashme