Ish konkurrentja e “Love Story” dhe kengetari shqiptar do te behen prinder per here te pare!

1 vit më parë

Ish konkurrentja e Love Story, Engjell Lengo se fundmi ka zbuluar se eshte ne nje marredhenie me kengetarin e muzikes popullore Van Gjuzi.

Madje ajo ka lajmeruar se dyshja jane ne nje pritje te embel.

Ndonse kjo marredhenie ka qene mjaft diskrete, Engjell duket se ka vendosur qe te zgjedhe Vanin si partnerin e jetes

Epo urime cifti!

Të ngjashme