Kryefjala Logo

Ish-konkurrentja e Big Brother Vip zbulon Beatrixen:Po nxjerr një këngë ku flet për ndarjen

23 Mars, 2022 | 1:52 pm

Xheisara është këngëtarja simpatike e cila u bë pjesë e Big Brother Vip edhe pse nuk qëndroi gjatë lidhi miqësi me disa prej banorëve.

Së fundmi e ftuar në “Shqipëria Live” ka treguar se në aspektin e saj profesional do të publikojë një këngë dedikuar ndarjes.

Gjithashtu Xheisara zbuloi për publikun se nuk është e vetmja që do ti këndojë ndarjes pasi edhe Beatrix Ramosaj po përgatitet të publikojë një këngë të kësaj tematike.

“Ata që bënë këngë për ndarje,u ndanë prandaj.Unë nuk e kam të prekshëm,jam shumë e lumtur.Bëri Semi,Donaldi,do bëjnë dhe të tjerë.Edhe Trixa do të bëj për ndarje.”- është shprehur Xheisara

Të ngjashme