Kryefjala Logo

Ish-konkurenti i “Për’puthen” rrëfen se ka shkuar me më shumë se dy vajza nga programi

1 vit më parë

Xhafer Thaqi është një ish-konkurent i “Për’puthen” ku i ftuar në “Glamour Zone” Rtv Ora ka treguar disa detaje që ne nuk i dinim.

Ju kujtohet pak kohë më parë kur Xhaferi tha se ka kryer marrëdhënie intime me një nga vajzat që ishin pjesë e këtij sezoni?
Epo nuk paska qënë vetëm një por më shumë!

Se kush janë,preferoi të mos e tregonte(siç duhet të jetë në fakt)
Më pas u pyet për prapaskenën më të çuditshme që ka parë dhe ai u shpreh se ka parë videon e një vajze të “Për’puthen” duke kryer marrëdhënie me dy meshkuj.

Prit se skemi mbaruar,njëri është reper dhe tjetri i martuar!
Dhe kjo vajza na bëka morale për ndershmëri në emision thotë Xhaferi.

Tani na zbuloni ju të fiksuarit e internetit,kush mbante shumë moral ndershmërie aty se ky aha,nuk nxjerr gjë.

Të ngjashme