Ish konkurenti i Perputhen: Olsa beqaresha qe ish te dashurin e coi ne psikiatri

6 muaj më parë

Prej ditesh po perflitet per marredhenien komplekse mes Alvises dhe Hysenit. E nisur nga kjo ka patur shume reagime ne rrjet nga ish konkurrent e njerez te tjere. Disa shajne konkurrentet e disa produksionin.

Pak me pare nje revoltim ne Instagram ka pasur edhe ish konkurrenti i Perputhen 1 Alban Dyrmishi. Shpeshhere ai reagon ne te tilla problematika e kete here e ka kthyer duke folur konkretisht.

Ai ka publikuar nje foto te autores se Perputhen perbri se ciles shkruan: “Njeriu kryesor dhe autorja e ketij programi. Lidhja e saj me e gjate 7 dite dhe partneri i saj kurohet akoma ne psikiatri”.

Të ngjashme