Kryefjala Logo

Ish-i Luizit menaxhon Instagramin?Pse nuk i ndjek shokët e tij?

13 Mars, 2023 | 11:45 am

Luizi u fut pa rrjete sociale por do dali me një Instagram “Influencerash” psi vetëm tani numëron 597k ndjekës!
Por kush fshihet pas profilit të këngëtarit?
Vetë Luizi ka treguar se është një vajzë që quhet ‘Jurgena’

Ajo që na habit është se ai ka treguar se ish e dashura quhet ‘Gena’
Jurgena-Gena..koinçidencë?
Dhe nëse ju duket se këtu ka mister,prisni se nuk i dini të gjitha!
Vetë shoku i ngushtë i Luizit ka treguar se Jurgenën që menaxhon Instagramin e ka takuar për menaxhimin e profilit por pastaj se ka takuar më.
Gena ish-i?
Ai thotë se nuk e njeh…
Ah,se harruam.
Profili i Luizit i menaxhuar nga kjo vajza nuk i ndjek shokët e ngushtë të tij.
Video:

Të ngjashme