Kryefjala Logo

Ish-i i Rikes paralajmëron hyrjen e tij në BBVA3?

20 Janar, 2024 | 11:22 am

Kampioni Shqiptar i boksit, Kristian Prenga, ka hedhur dyshime nëpërmjet një Instastory se ka qëllim të përfshihet në edicionin e tretë të Big Brother VIP dhe mos harrojmë që boksieri ka qenë në lidhje dikur me Rike Roçin.

Kristiani shprehet se tani nuk sheh konkurrentë të fortë brenda, por në vazhdim nëse e sheh të arsyeshme do të futet në shtëpinë e famshme për ta gedhur çmimin e parë KO(knock out)

IMG 6395

Të ngjashme