Kryefjala Logo

Ish-fituesi i ‘BB’ Kanada s’ka besim tek Top-Channel, kërkon ndihmën e fansave të Luizit…

18 Mars, 2023 | 11:31 am

Fituesi i “Big Brother Kanada”, Kevin Jacobs  ka marrë vëmendje nga ndjekësit e Luizit dhe është bërë shumë aktiv në rrjetet sociale. Në rrjet, qarkulloi një video ku shfaqej ai në aeroport, e shumë ngritën dyshimet se po vinte në Shqipëri, mirëpo rezultoi se ky ishte një lajm i rremë.

Së fundmi ai ka ngritur dyshimet se i ka ardhur ftesë nga “Top Channel” për të dhënë një intervistë me të. Kevin, ka kërkuar mendimin e ndjekësve nëse duhet t’a pranojë ftesën apo jo.

“Njerëzit po thonë se është keq për Luizin nëse unë bëj një intervistë për “Top Channel”. Thjesht po e konfirmoj. Duhet ta refuzoj intervistën, po apo jo?”, shkruan Jacobs.

Shumica e tyre kanë votuar që ai ta refuzojë intervistën.

5B85CD3A 3200 432D BA23 90E970059F2B

Të ngjashme