Ish fituesi i “BB Canada” vjen në Shqipëri, a do të takohet me Luizin?!

7 muaj më parë

Kevin Jacobs ish fituesi i Big Brother në Kanada po vjen drejt Shqiërisë për të dhënë një intervistë ekszkluzive në Top Channel. Përmes një videoje ai ka njoftuar se po pret me padurim të vijë në vendin tonë.

Ai është kthyer në një emër të njohur në Shqipëri dhe kjo falë Luizit pasi të martën që lamë pas, Luizi tregoi se planin e nominimit të Kristit dhe Armaldos duke i futur në tualet, e kishte parë në strategjinë e lojës së Kevin Jacobs, fituesit të “Big Brother Canada 11”.

Të ngjashme