Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Ish e fejuara e Ilir Shaqirit, balerina e njohur qe ishte ne krah te balerinit para se ai te fillonte aventuren italiane.

Kjo eshte Rezarta Sulejmani,balerine e njohur. Ende sot vazhdon te punoje ne kete fushe dhe pergatit talentet e reja ne shkollen e saj Balet Sprint.

Eshte ende ne forme perfekte

Ne vitet 2000 ajo dhe Iliri kane qene te fejuar por historia e tyre nuk zgjati me tej sepse Iliri u largua nga Shqiperia.

Me hyrjen e Ilir Shaqirit ne Big Brother Vip koleget e ish ciftit ju rikthyen kujtimeve si nje cift i bukur balerinesh qe kane qene.

Latest Posts

Don't Miss