Kryefjala Logo

Ish burri i Rudina Dembacaj bën surprizën e pazakontë për të dashurën në mes të Stambollit!

27 Maj, 2022 | 10:27 am

Para pak kohësh duket se Aleks Varfaj, ish bashkëshorti i Rudina Dembacaj ka nisur një lidhje dashurie me një vajzë të panjohur në showbiz. E mesa duket jeta ka nisur nga fillimi.

Pak kohë më parë vajza ka festuar ditëlindjen dhe Aleksi ka zgjedhur ta surprizojë në mes të Stambollit. Ai i ka bërë urimin tek Ura e Boaforit teksa e shihnin nga një jaht.

Ja që qenka çun romantik edhe ai. Ndonse padashur u bë pjesë e showbizit.

370BE058 5691 4C24 A117 85C2EE8B531F

Të ngjashme