Kryefjala Logo

Ish-banorja e Big Brother Vip sjell gjithë historitë e saj personale për publikun

6 Maj, 2022 | 9:10 pm

Ish-barorja e shtëpisë së Big Brother Vip,Sheila Haxhiraj ishte e ftuara e këtij mëngjesi në “Wake Up”.

Ajo rrëfeu për publikun se eksperienca në BBV e ka ndihmuar të rikthehej në kujtesën e njerëzve pas një periudhe larg ekranit.

Këngëtarja tregoi se po përgatitet për një album qe do ta sjellë së shpejti dhe çdo tekst është i frymëzuar nga momentet ku nuk është ndjerë mirë.

Kështu na tregoi se këto tekste janë histori të sajat personale që për të qënë të drejtë deri në fund,maksimumi i kuriozitetit rreth saj ishte kur aludohej për një lidhje me Kledi Hysën.

Tani se sa do shesi Sheila me këto histori nuk e dimë por kemi dëgjuar se dhe për atë çfarë ndodhi me Kledin nuk ngjall më interes.

Por,ku i dihet,ndoshta kësaj here ja qëllon të dalë nga harresa.

Të ngjashme