Kryefjala Logo

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova do të bëhet nënë!

9 Tetor, 2023 | 4:07 pm

Ish banorja e BB VIP Kosova, këngëtarja Gigliola Haveriku do të bëhet nënë për herë të parë.

Këtë e ka bërë me dije vetë ish-banorja e “BBV Kosova” në një intervistë për “Class”.

“Mezi pres! Jam e paduruar për të takuar bebushen që rritet brenda meje, përpos faktit që mendoj se këtë term e ka shpikur një burrë (qesh) nuk është dhe aq pritje e ëmbël! Kjo sepse 3 muajt e parë isha divan-tualet, me pas filloi dhimbja e mesit dhe këmbëve, organet që i ndjeja të shtyhen e të ndryshojnë pozicion një e nga një, pesha ..hmm mezi po pres ta kem në duar, mendoj atëherë do e quaj te ëmbël dhe të them sa ja vlejti,- u shpreh ajo.

Ndonse Gigiola e ka mbajtur jetën e saj private mjaft të fshehtë!

A02A9F6B 3BDD 486A 926D E26F7082B844

Të ngjashme