Kryefjala Logo

Ish-banorja e Big Brother Vip bëhet nënë për herë të parë!

28 Dhjetor, 2023 | 11:11 am

Këngëtarja  dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Giliola Haveriku është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj të cilën e ka quajtur Isabel.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Giliola përmes një postimi në Instagram ku shkruan: “Kjo qenka dashuria, Isabel. 27.12.2023.”

IMG 5580

IMG 5581

Të ngjashme