Ish banorja e Big Brother, se shpejti nene per here te dyte

1 vit më parë

Ilda Gega ka qene nje nder ato ish banore te Big Brother qe mbahet mend edhe sot nga publiku. Ndonse shkak u be edhe nje sherr qe ndodhi mes saj e nje tjeter konkurrente ku pati edhe perplasje fizike.

Ilda jeton në SHBA prej  vitesh ku dhe ka gjetur aty dashurinë e jetës së saj, Christopher. Ata kanë një djalë së bashku dhe së fundmi Ilda ka ndarë edhe një lajm shumë të bukur me ndjekësit. Ajo do bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo ka ndarë një foto në Instagram ku bie në sy barku i rrumbullakosur, teksa ka shkruar “Who runs the world? Girls!” Si duket tashmë ajo do mirëpres në jetë një vajzë.

Epo urime!

Të ngjashme