Kryefjala Logo

Ish banorja e Big Brother në një lidhje me ex-in e Era Istrefit…

22 Gusht, 2023 | 11:33 am

Një nga ish banorët më të dashura që përfundoi edhe si finaliste e Big Brother Vip Kosova ishte padyshim, Mbresa. Futja e saj në lojë ishte e shpejtë dhe shpesh u bë edhe personazhi kryesor i shumë netëve të Prime-it. Pas daljes nga shtëpia, këngëtarja publikoi një këngë dhe duket se ajo është fokusuar edhe në jetën e saj personale. Sipas “Prive” ajo është aktualisht në një lidhje me Faton Shoshin. Ish menaxheri dhe ish partneri i Era Istrefit, duket se ka nisur tashmë një histori të re dashurie me këngëtaren bukuroshe. Kujtojmë që Shoshi ka qenë shumë vite më parë i fejuar me këngëtaren, Zanfina Ismaili.

IMG 6072 IMG 6071

Të ngjashme