Kryefjala Logo

Ish banorja e Big Brother humb njeriun e shtrenjtë të familjes

18 Tetor, 2023 | 5:23 pm

Genta Gjalpi, e njohur gjerësisht si “Genta e Big Brother” ka humbur gjyshin.

Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë disa orë më parë në Instagram lajmin e trishtë. Genta ka postuar shpeshherë foto me video me gjyshërit duke i bërë të njohur në rrjet.Shoqëruar me disa momente krah tij, Genta shkruan:

“Nuk kam fjale ta pershkruaj sa bosh ndjehem, se mendoja kurre se do vinte kjo dite. Nuk e mendoj se do vij ne shtepi dhe nuk do jesh me te dera duke me pritur, ma le gjyshen vet u U PREHSH NË PAQE GJYSH”.

CA6254BB 782F 445C B14A 2EF328D422AF

Të ngjashme