Kryefjala Logo

Ish-at e Mozzik dhe Dafina të gjejnë vend e të futen. Këngëtarët shfryn mllefin në këngën e tyre të re

13 Tetor, 2023 | 11:58 am

Ish-at e Mozzik dhe Dafina Zeqirit duhet të gjejnë vend e të futen. Ofendime e kunja pafund ka në tekstin e “Drama pahir” për ish të dashurit e tyre, Dj Geek,  Loredanën, Ledri Vulën, etj.

Në një pjesë të këngës Mozzik shprehet se ish të dashurat e tij në shtëpinë tij kanë bërë milona. Ex-at e tyre janë rritur me këngët e tyre, e shumë e shumë fjalë që duket hapur që i adresohen personave që tashmë nuk janë më pjesë e jetës së tyre.

Kjo këngë e re e tyre duket se ka tërhequr edhe vëmendjen e publikut, pasi është klikuar shumë por në të njëjtën kohë edhe është kritikuar pafund me komente në rrjetet sociale.

IMG 8160 IMG 8159 IMG 8158

Të ngjashme