Ironia e fatit. Çfare i shkruante Trixa dikur Bores per Donaldin

7 muaj më parë

Fati di ti luaje shume mire letrat e veta.Te vendos perball sfidave,situatave por edhe njerezve.

Si nje lojtar shume i mire,fati kesaj here vuri perballe 2 mike si Beatrix dhe Bora per trekendeshin me te famshem ne bote,ate te dashurise!

Nje muaj me pare Bora u puth me Donaldin dhe interneti u cmend dhe vipat u cmendem duke lene komente tek Bora sa te lumtur ishin.

Mes ktyre komenteve gjetem asin spathi(Trixen) qe 39 dite me pare shkruante: “Me kujtuat se sa bukur eshte te dashurosh❤️me zemer ne dore dje,i cmenda komshit duke bertit🙈 love you zemer!!!!”

Dhe fiks 39 dite me pas Trixa fle,lahet,perqafohet dhe kalon gjithe diten ne krahet e atij qe dikur e beri te bertiste sa ta degjonin te gjithe komshit,Donaldin…

Të ngjashme