Kryefjala Logo

Investim i ri dhe kunja me kolegët.Çfarë problemi ka Ledri Vula?

13 Gusht, 2022 | 4:07 pm

Ledri Vula prej vitesh në treg edhe këtë verë u kujdes të ishte aktiv me projektet muzikore.
Bashkëpunimet i bën me më të mirët/mirat dhe pothuajse asnjë koleg nuk flet keq për të,madje komplet e kundërta.

Edhe Ledri nuk flet keq por kunja ka edhe ai patjetër.
Së fundmi ka postuar në Instastory një foto ku duket duke firmosur disa letra pronësie.

“Dikush blen viewsa,dikush senet e tjera”-shkruan Ledri
Pra ndërkohë që ai investon paratë e tij diku,kolegët e tij blejnë klikime.
Se ka dhe aq keq jo..

4CE812A7 BBF1 4A1A 9942 67A355ADFB99

Të ngjashme