Kryefjala Logo

Inis Gjoni hap arkivën e viteve 2000. Shikoni sa e bukur dukej (dhe duket)…

7 Shtator, 2023 | 10:22 am

Inis Gjoni është ndër të parët show girl shqiptare. Me balerinën bukuroshe ne jemi njohur që pas viteve ‘90 dhe Inisi vazhdon t’i rezistojë ende viteve, jo vetëm me bukurinë por edhe sharmin e saj. Moderatore e një sërë prej programeve më në zë të kohës, këngëtare, aktore dhe vitet e fundit regjisore e një sërë veprave në Teatrin Kombëtar, Inisi mbetet një nga ikonat e ekraneve shqiptare. Ky i fundit duket se nuk i mungon dhe aq shumë, edhe pse herë pas here bën disa rikthime të vogla. Por së fundmi ka publikuar në Instagram një sërë fotosh nga arkivat e viteve 2000 dhe duket sikur vitet për Inisin kanë mbetur po aty…

FADFB3FA 4E61 47E1 9250 C257B4E217D2 83BA7944 1275 47C3 AED9 E8CFCD1A29D9 DCF0F16B FB1A 4445 84A4 17C2433F08B4

Të ngjashme