Kryefjala Logo

Inis dhe Ingrit Gjoni humbin njeriun e shtrenjtë

25 Dhjetor, 2023 | 6:12 pm

Dita e sotshme ka qenë mjaft e vështirë për motrat Inis dhe Ingrit Gjoni, e gjithashtu e për mbesën e tyre Anna Likën.

Motra e Inisit dhe Ingritit, e cila është mami i Anna Likës është ndarë nga jeta ditën e sotme. Një lajm ky mjaft i rëndë në këtë ditë Krishtlindjesh.

Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika ka ndarë lajmin e trishtë në Instagram.

“Ahh moj Ilda Gjoni mke keput shpirtin me ke merzit shum, po ti ke qen gjithmon pozitive e dashur e gjendur, njeri me zemer te madhe dhe nuk e mendoja kur qe njerzit e mire te dashur zoti i deshte prane vetes, nuk kam fjale te pershkruaj dhimbjen dhe merzin per ty Ilda nuk doja kure qe keto fjale ti shkruaj per ty sepse nuk ka fjale ti do ngelesh gjithmone ne zemrat tona dhe do ngelesh gjithmon shembulli si nje mami dhe nje teze perfekte do na mungosh Ilda qofsh e xhenetit Lamtumur nga kjo bote te duam shume do na mungosh”, shkruan ai.

3B26AB62 01F3 46FD A675 D9F723B76989

Ndonse Kryefjala.com bashkohet me ngushëllimet për familjen Gjoni.

F7798721 6455 4F51 8559 6CE11F1CA577

B5D341AC 267E 49B4 A4FE 1E923AB5F047

Të ngjashme