Kryefjala Logo

Incidentet e Luanës një minutë përpara fillimit të “Love Island”…

18 Shtator, 2023 | 9:26 am

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me disa “incidente” pak para transmetimit live të programit.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregoi se i ka rënë faseta e dhëmbit të cilin e ka ngjitur vetë në kushtet e punës. Dhe një tjetër incident i ka ndodhur një minutë përpara se të niste programi dhe këtë herë kishte të bënte me fustanin e saj. Fillimisht ka patur një fustan portokalli të cilin e ka zëvendësuar me një të verdhë në momentin kur logoja e programit ishte në transmetim.
Luana duhet të na bëjë një kurs edhe neve se si të mësojmë të vishemi për 1 minutë.

IMG 7290 IMG 7289 IMG 7288

Të ngjashme