Incident ne BB VIP, Einxhel thyen krahun!

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Einxhel ka qene duke bere nje loje e cila i ka shkaktuar pasoja.

Ajo eshte rrezuar dhe e shtrire ne toke bertiste se ka thyer krahun e nuk lejonte askend t’ja prekte.

Beniada dhe Donaldi kane qene ata qe i kane qendruar me afer nderkohe qe banoret e tjere e kane marre duke qeshur.

Ne momentin qe ka arritur doktori ne shtepi banoret e tjere jane detyruar te qendrojne ne oborr.

Të ngjashme