Kryefjala Logo

Ina Kollçaku nxjerr gjoksin në tapetin e kuq. Veshja më e guximshme e premierës së filmit të TCH

10 Tetor, 2023 | 2:31 pm

Është mbajtur mbrëmë premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”. Siç dihet nga të gjithë në evente të tilla ajo që na bie në sy janë veshjet (kryesisht ato të vajzave) që zgjedhin të parakalojnë në tapetin e kuq. Andaj ky eventi padyshim që nuk mund mos t’a kishte në vëmendje edhe këtë pikë.

Ju e njihni Ina Kollçakun. Një vajzë që ngre zërin shpesh për kauza të forta. Por mund të themi me bindje se mbrëmë kishte veshjen më të guximshme në tapetin e kuq. Aspak vulgare dhe tejet sensuale Ina duket shumë interesante me këtë fustan të zi edhe pse ka nxjerr jashtë njërin prej gjoksit të saj. Veshje të tilla tërheqin gjithnjë vëmendjen edhe në botë, e duket se Ina e mori vëmendjen majftueshëm dhe me shumë stil.

Ina Kollçaku është momentalisht një nga konkurrentet e “Dancing with the Stars”, ku vallëzon krah balerinit Eltion Merja, ose i njohur ndryshe si Tokja i Big Brother.

6e7bf045 500c 4f69 9287 579ffef4a462

 

 

Të ngjashme