Kryefjala Logo

Ina Ejlli merr Instagramin e të vëllait Luiz. Ndërron emrin e adresës.

21 Mars, 2023 | 6:11 pm

Luizi siç e ka treguar brenda BB nuk ka patur një Instagram dhe ja ka kërkuar mikeshës së tij, Jurgenës që t’ja hap një të tillë.

Por duket se pas takimit me kunatin, në lojë është futur bindshëm motra e tij Ina. Ajo jo vetëm që hapi një Gofundme. Por tani i ka marrë edhe Instagramin me 637 k followers Luizit duke e kthyer adresën në emrin e saj Ina Ejlli.

Epo kur po përfiton çdo kush në emër të Luizit pse mos ta bëjë edhe e motra!

45ABD10C 1535 4D31 8E20 C8A72EEA1DAF

Të ngjashme