Kryefjala Logo

Ina as nuk ia përton e as nuk ia kursen përgjigjen deklaratave të Valbona Selimllarit

12 Dhjetor, 2023 | 9:22 am

Në “FunClub” Valbona Selimllari foli për debatin me Ina Kollçakun ku u shpreh:

“Gjëja më absurede që më thotë dikush, unë nuk shoh ashtu as ata që kam inat, është kompleks i tyre, ajo ka bërë debat me veten e saj, unë nuk kam problem, s’më ka mbetur ta tregoj në debat me Inën. S’kam pasur asnjë…biles atë ditë që më ndërpreu fjalën e pashë si një fuqi të një vajze që është e parritur. Nuk ka shans që unë të kem inat ndonjërin prej tyre, mund të bësh debate kur të duash, por e lëmë aty”

E acaruar nga ky koment, Kollçaku përmes disa postimeve në InstaStory ka shpërthyer keq ndaj Valbonës duke thënë se asaj imungon koncepti i feminizmit.

lg.php?bannerid=60&campaignid=752&zoneid=1020&loc=http%3A%2F%2Fwww.panorama.com.al%2Fpanoramaplus%2Ffotot e quajti te papjekur ish konkurentja e dwts shperthen keq ndaj valbona selimllarit nuk i duroj dot%2F%3Ffbclid%3DPAAaasEUEnJHpNPj5cJEf2HI ZIquT1ypqisO8id TJLZQy AqPZEGQ1PvmEk aem AdGtGHoOvvhe8COsIIz38fJC 3LKA9hf6p6aXjkLdePVs4LkgCIUc2l8yddjnXMGz6Y&referer=https%3A%2F%2Fl.instagram“Unë jam në mbrojte të grave” do e thoshte një njeri neurotike! Neuroza e këtij Kompleksi nuk egziston te unë! Për shume vite me rradhë mundohem të qartësoj ata/ato që përtojnë të lexojnë se përse u krijuan lëvizjet feministe dhe cili ishte qëllimi. Po e bëj prap.

  • E drejta e votës
  • E dreja për pozicione drejtuese
  • Rrogë të njëjtë për të dyja gjinitë për të njëjtin pozicion
  • E drejta e abortit”- ka shkruar ajo.
    IMG 4700 IMG 4701 IMG 4702
    IMG 4703 IMG 4704 IMG 4705 IMG 4706

Të ngjashme