Kryefjala Logo

Ilnisa i kërkon Bardhit të braktisë krevatin sepse me Meritonin do të flerë ajo!

1 muaj më parë

Ilnisa dhe Meritoni janë afruar shumë në BBVA dhe shpesh e shikojmë dyshen bashkë madje e thërrasin njëri tjetrin me terma përkëdhelëse si ‘beb’

Pasi dritat u fikën,një kërkesë e pazakontë vjen nga Ilnisa për Bardhin.Ky i fundit ndan krevatin me Meritonin por gazetarja i ka kërkuar të largohet sepse me Meritonin do flerë ajo.

A është strategji e saj apo pëlqim,kjo do të zbulohet me siguri rrugës pasi asgjë nuk shpëton pa u kuptuar aty brenda..

Të ngjashme