Kryefjala Logo

Ilnisa Agolli zgjedh këto fjalë për të uruar Meritonin në ditëlindjen e tij

23 Maj, 2024 | 8:54 am

Edhe pse prej disa javësh të ndarë fizikisht,Ilnisa dhe Meritoni e ushqejnë marrëdhënien e tyre me mallin dhe kuntimet me njëri tjetrin duke pritur dhe pak ditë deri në finale ku do të mund të rikthehen bashkë.

Sot,Meriton Mjekiqi feston ditëlindjen e tij dhe sigurisht që nuk ka munguar urimi i Ilnisës ku nëpërmjet një Instastory shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen Meritoni im.Je arsyeja e fitores time”
IMG 2246

Të ngjashme