Kryefjala Logo

Iliri Shaqiri lë Top-in për Klanin…

1 vit më parë

“Dancing With the Stars” këtë sezon do të vijë në ekranin e Top Channel. Ky spektakël do të moderohet nga Bora Zemani por akoma nuk janë zbuluar se kush do të jenë anëtarët e jurisë.

U përfol se fituesi i Big Brother Vip, Ilir Shaqiri do të ishte kryetar i jurisë sidomos dhe pritej që të vazhdonte bashkëpunimin me ‘Top Channel’.

Por mesa duket kjo nuk do të ndodhë sepse burime për “News31” thonë se Shaqiri nuk do të jetë pjesë e “Dancing with the Stars”. Sipas tyre Iliri do të marrë pjesë në një emision kërcimi por në formatin tjetër e “Dance With Me”, në Tv Klan.

Të ngjashme