Kryefjala Logo

Ilir Shaqiri zbulon emrin e vajzës së Arbanës?!

1 vit më parë

Një koment i balerinit Ilir Shaqiri në Instagramin e Arbana Osmanit ka ngjallur dyshime se balerini mund të ketë zbuluar emrin e vajzës së moderatores së njohur që pritet të vijë së shpejti në jetë.

Arbana ka postuar disa foto dhe Iliri nuk ka ngurruar t’i komentojë. “Aria” shkruan ai duke vendosur emojin e dy këmbëve, gjë që ka ngritur menjëherë dyshimet për emrin e vogëlushes.

DEDC24A3 3BC3 4E18 89F7 9C41B75BC6DF

Moderatorja Arbana Osmani zbuloi që ishte në pritje të ëmbël natën finale të Big Brother Vip. Pas dy djemëve Jonit dhe Diellit, Arbana Osmani do të gëzohet edhe me një vajzë të vogël që nëse do të quhet Aria, është emër shumë interesant…

Të ngjashme