Kryefjala Logo

Ilir Shaqiri organizon dasmë këtë fundjavë, ja e vërteta!

2 vite më parë

Menjëherë u përhap lajmi se Ilir Shaqiri do të organizoj një dasmë këtë fundjavë. Ndonse ai ka kryer celebrim do organizonte një festë në Durrës.

Por duket se kjo nuk është e vërtetë, burime për Panorama Plus thonë se dasma nuk është ende gati dhe nuk do mbahet këtë fundjavë. Edhe pse dëshira është e madhe do na duhet të presim.

Pra mos ngrini daullet nuk ka dasmë! Jo për gjë po dhe moti do jetë shi!

Të ngjashme