Ilir Shaqiri kundër Sabit:”Kur e di çfarë vajze ke nuk ke pse ndërhyn”

6 muaj më parë

Balerini dhe ish-fituesi i BBVA 1,Ilir Shaqiri ishte i ftuar tek Ermal Peçi në emisionin e tij “Më prit në fundjavë”.

Përpos planeve për të ardhmen dhe projektet që e presin,ai u ndal edhe tek Sabiani që në edicionin e shkuar ishte shoku më i ngushtë i tij në shtëpinë e BBVA.Ermali e pyeti nëse do të hynte sërisht atje por balerini u përgjigj me një jo të prerë vetëm nëse bëhej fjalë për një edicion vetëm me fituesit.

Por nëse në shtëpi ndodhej Emily?(vajza e Ilirit)”Jo nuk do futesha. Kur njëriu është mazhoren e mbi të gjitha kur di çfarë vajze ke nuk ka arsye përsë të futesh apo ndërhysh”ishte përgjigjja e tij.

Të ngjashme