Kryefjala Logo

Ilir Shaqiri i përgjigjet Tan Bramës: “Ziliqarët mendojnë…”

1 vit më parë

Koreografi Ilir Shaqiri ka reaguar pas deklaratës së Tan Bramës se i shkruante vetëm për interes. Fituesi i “Big Brother VIP pretendon të kundërtën e asaj që kanë thënë Tani ditën e sotme në media.

Ai ka publikuar një thënie në profilin e tij në Instagram ku thuhet, “respektoji ziliqarët tuaj. Ata janë në fakt personat që mendojnë se jeni më i mirë se ata.”

85454582 50C2 4C5C 9D7E 1C35A8F71BEF

Iliri dhe Tani duket se krijuan një miqësi të mirë gjatë reality show, pasi edhe profesioni i tyre ishte i njëjtë dhe temat e bisedave të tyre ishin kryesisht rreth baletit.

Të ngjashme