Kryefjala Logo

Ilda tradhëton shoqërinë me Xhonanën për Arlindin!

25 Shtator, 2023 | 2:11 pm

Ilda dhe Xhoana ishin shoqe brenda vilës të “Love Island” por pas ndarjes të Xhoanës nga Arlindi duket sikur ka mbajtur krahun e Arlindit.

Ilda ngushëllonte Arlindin duke i thënë se ai ishte shumë lart. Kjo gjë shkaktoi pikëpyetje edhe tek opinionistet të cilët pyetën pse ngushëllon ish të dashurin e shoqes pasi jashte kjo do keqkuptohej.

Por Ilda sqaroi se e ka bere me te dy kete gje, jo vetem me Arlindin e gjithashtu ka shprehur simpati per te. Por duke pelqyer Arlindin duket sikur tradhetoi shoqen e saj.

Të ngjashme