Kryefjala Logo

Ilda dhe Stivi nga Love Island Albania vazhdojnë lidhjen jashtë vilës

8 Tetor, 2023 | 7:37 pm

Ajo që filloi si një njohje në ishullin e “Love Island” duket se po vazhdon si një lidhje e mirëfilltë edhe jashtë.

Kujtojmë sëbashku se ishte Ilda e para që la ishullin duke i thënë Stivit se do ta priste jashtë dhe madje e surprizoi atë me një dron brenda vilës.Por nuk kaloi shumë dhe Stivi doli gjithashtu nga vila,duke shtuar kështu kuriozitetin e publikut nëse dyshja e kishte vërtet atë që krijuan brenda..

Epo burime për ‘Anabel’ tregon se dyshja janë bashkë edhe jashtë dhe duken shumë të afërt e të lumtur krah njëri tjetrit.Madje Ilda në “Aldo Mornig Show” la të kuptohej se po bashkëjeton me Stivin

IMG 2816 IMG 2817

Të ngjashme