Kryefjala Logo

Ilda Bejleri në super formë, poston foton e parë pas lindjes!

22 Gusht, 2022 | 5:48 pm

Pak ditë më parë moderatorja Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë. Vogëlushes ja ka vendosur emrin Siena dhe duket se i është rikthyer jetës sërish.

Ilda ka publikuar një foto në Instagram ku ndonse është vetëm pak ditë pas lindjes, duket në super formë. “Mami e re në qytet”- shkruan moderatorja.

Ndonse format e saj nuk kanë ndryshuar aspak e është e sigurt që tani më të gjitha mamat e reja do ta kenë zili.904E5161 ED4F 4309 935D C4F363128C81

Të ngjashme