Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Ilda Bejleri jo vetem show per sportin, tani ne drejtim te spektakleve artistike televizive.

Moderatorja Ilda Bejleri prej vitesh ka moderuar programe sportive, por mesa duket ka ardhur momenti per ndryshim. Bukuroshen brune do ta shohim tashme ne ekranin e Abc news.

Vete Ilda ka lajmeruar nepermjet nje postimi ne Instagram se do te moderoje programin me te ri “T’ka mami yll”.

”Pasi riktheva dallendyshet me nje sukses spektakolar, i rikthehem baletit ne nje tjeter spektakel te jashtezakonshem. “T’ka mami yll “ dance reality show ne televizionin Abc do te vije premiere absolute kete sezon nen prezantimin tim”- shkruan Ilda perbri foros ne Instagram.

Ky do te jete nje spektakel ne koreografine e Albi Nakos dhe tani me qe do te prezantoje Ilda mezi po presim ta shohim!

Latest Posts

Don't Miss