Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Ilda Bejleri dhe Elona Duro.Kjo e shtune do te kujtohet si dita qe ndau dy shoqet e ngushta.

Dy mike,dy shoqe te ngushta,dy personazhe te njohura te ekranit Shqiptar dhe pa diskutim dy bukuroshe jane Ilda dhe Elona.

Te dyja pjese e te njejtit televizion,sot nuk ndajne vec rruget dhe kanalet televizive poor edhe diten e shtune!

E degjuat mire sepse e shtuna ndau dy shoqet e ngushta qe me siguri ne jete kane kaluar sfida edhe me te veshtira se kjo.

Ilda Bejleri ka marre ne dore timonin e programit me te ri ne ABC “T’ka mami yll”, nje dance reality show qe pritet te mbertheje Shqiptaret pas ekranit.

Ne anen tjeter kemi bjonden Elona Duro qe bjonde ka vetem floket sepse shkathtesia dhe zgjuarsia e saj eshte perzgjedhur te jete pjese e fenomenit “Perputhen Prime” qe ju e dini tashme sa njerez ka ngulur para televizorit.

Ju ndoshta e keni te thjeshte te zgjidhni cfare kanali te shikoni sonte por a na qani hallin ne qe i duam te dyja?

Sikur te ishte e mundur te bashkonim 2 emisionet ne nje ekran te vetem sic kemi bere me foton e gocave nuk do kishim keto siklete.

Dicka eshte e sigurt ama,gocat garantojne sukses dhe garanci,”konkurenca” e tyre televizive nuk mund te sjelle kurre krisje ne marredhenien e tyre.

Shume suksese Ilda&Elona!!

Latest Posts

Don't Miss