Kryefjala Logo

“Ikin për 700-800 mijë lekë”, Rezart Veleshnja thumbon Florjan Binaj?

6 Qershor, 2022 | 4:05 pm

Së fundmi aktori i “Portokalli” Rezart Veleshnja ka qenë i ftuar në Ora News ku ka dhënë një intervistë pa doreza. Ai është pyetur edhe për largimin e kolegëve nga pozicionet e tyre, ku nuk ka ngurruar të thotë:

“Ikin me mendimin që do e bëjë unë, më pëlqen kjo gjë. Po guri i rëndë tha peshon në vend të vet. Madje unë kam bërë një status, kush ka ikur nga një gjë që e ka të vetën, ka kriju themelet kur të ikësh të ikësh duhet të ikësh për një arsyeje shumë të fortë. Po kur dëgjon publikun që iku për 700 mijë lekë më shumë këtu tek ne ka dhe që të vejnë epitetin legen. Kjo gjë mua më vjen keq, ka ndodhur për shumë”.

Por a është kjo një kunjë për Florian Binaj? Pasi ai ka qenë aktori që është larguar me zhurmë nga Portokallia në këtë sezon.

Të ngjashme