Kryefjala Logo

I ra derës me shkelmë, dënohet Stresi në Big Brother VIP Kosova!

16 Janar, 2023 | 10:25 pm

Pak ditë më parë, Stresi ka qenë i tensionuar dhe ka shkelmuar derën e dhomës të rrëfimit duke kërkuar të largohet.

Mbrëmjen e sotme ai ka kërkuar falje për këtë situatë aspak të hijshme që kishte shkaktuar, ama nuk i shpëtoi dënimit nga Vëllai i madh.

BB VIP ka vendosur që si dënim Stresi të jetë në nominim për dy javët në vazhdim. Gjë për të cilën Stresi ka thënë: Ndihem i nderuar!

Të ngjashme