Kryefjala Logo

I përplasin makinën, Sarah Berisha ndan me ndjekësit shënimin që mori

5 Gusht, 2023 | 12:17 pm

Sarah Berisha ka pësuar një incident së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram se dikush i ka përplasur makinën, kur ajo vetë nuk ka qenë prezente. Megjithatë ajo cka ka tërhequr vëmendjen është gjeti i “autorit” të përplasjes, i cili ka lënë një shënim për influenceren.

Kështu, Sarah ak treguar shënimin që ka gjetur, ku tregonte se padashje i kishte “lënduar” makinën, duke i lënë numrin e kontaktit për të mbajtur përgjegjësinë. Foton që ka ndarë në Instagram, Sarah e ka shoqëruar me shkrimin:

“Ka akoma njerëz të mirë”, duke e shoqëruar edhe me emojit përkatës të dashurisë dhe të mos “të rënit në sy”.

F2859CD8 E7B7 4502 97AC 3DAF1042112E

Të ngjashme