I paska ves tatuazhet per te dashurat, Donaldi paska bere edhe per Boren!

7 muaj më parë

Pak dite me pare Donaldi i premtoi Trixes se kur te dilte nga BB VIP do te bente nje tatuazh per te.

Por mesa duket i paska ves tatuazhet per te dashurat. Ne rrjet po qarkullon nje video teksa Bora e pyet Donaldin nese ka tatuazh per te dashuren dhe me pas krekoset duke nenkuptuar se ai e ka bere nje per te.

E pra mesa duket qenka taktike edhe kjo!

Të ngjashme