Kryefjala Logo

I pafat në Shqipëri, këngëtari shqiptar gjen dashurinë në USA…

11 Shtator, 2023 | 12:08 pm

Këngëtari Art Abazi ka ndarë copëza nga jetesa e tij një Nju-Jork. Por ai ka zbuluar edhe një detaj nga jeta e tij private, duke na treguar se është në një lidhje dashurie.  Mesa duket Arti s’ka pritur shumë dhe me shumë gjasa ka nisur një lidhje të re. Teksa e shijon oqeanin Atlantik, në breg të detit ai ka ndarë edhe një foto të të dashurës së tij (ende misterioze). Por siç shihet edhe nga foto partnerja e tij, duket në top formë.

IMG 6866

Të ngjashme