Kryefjala Logo

I lidhur apo jo me Sabrine, flet Ardian Bujupi

5 Korrik, 2022 | 3:14 pm

Ardian Bujupi po përflitet shumë këto kohë për jetën e tij private. Këngëtari përjetoi një histori të bukur dashurie me modelen Sabrine Khan por më pas i dhanë fund lidhjes së tyre.
Mirëpo me postimet e fundit duket se dyshja janë ribashkuar. Në një bisedë virtuale me fansat që ka bërë Ardiani sigurisht nuk mund të mungonin pyetjet për Sabrine dhe nëse ata janë bashkë.

“Jo, ajo punon kuzhiniere për mua”- është përgjigjur Ardiani në një mënyrë mjaft origjinale teksa na tregon Sabrinë në kuzhinë…

Të ngjashme