Kryefjala Logo

I dha fund lidhjes disa vjecare nga partneri? Flet Leonora Jakupi

9 Mars, 2022 | 11:00 am

Pak dite me pare qarkulloi lajmi se kengetarja e njohur Leonora Jakupi i ka dhene fund lidhjes disa vjecare nga partneri.

Madje ajo ka festuar ditelindjen larg tij vetem me familjen e saj.

Se fundmi, ajo ka konfirmuar lajmin për “Prive”, duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë, dhe portalet edhe kësaj here kishin synim klikimet pa burim e informacion rreth saj dhe partnerit të saj.

Epo tani u qetesuam pra!

Të ngjashme