Kryefjala Logo

I dashuri i Loredanës performancë të dobët në futboll, mediat fajësojnë reperen…

11 Tetor, 2023 | 5:05 pm

Mediat gjermane fajësuan Loredanën për performancën e dobët të Karim Adeyemi-t në sezonin e ri të Bundesligës.

Futbollisti nuk do të nominohet për ndeshjet ndërkombëtare kundër SHBA-së dhe Meksikës. Por në një konferencë për shtyp Adeyemi ka dalë krah të dashurës së tij duke thënë: “Ka thjesht faza ku gjërat nuk funksionojnë. Tani kështu është për mua. Por ju dilni nga secila prej këtyre fazave. Unë po bëj çmos për të fituar një terren sa më shpejt të jetë e mundur – qoftë me U21 ose me BVB. U21 është shumë i mirë për mua, kështu që mund të vazhdoj stërvitjen dhe të jap gjithçka.”

Ndërkohë reperja shqiptare duket se është në fazën e saj më të mirë, pasi paralelisht me muzikën ka krijuar dhe linjën e saj të veshjeve.

 

Të ngjashme