Kryefjala Logo

I dashuri feston ditëlindjen, Enca bën dedikimin plot dashuri!

1 muaj më parë

Enca , prej muajsh është në një marrdhënie  me masazherin afrikan Mickey Neblett.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen e tij, dhe padiskutim një mesazh i ngrohtë prej së dashurës së tij nuk mund të mungonte.

Enca ka publikuar një foto me të e përbri shkruan; “Gëzuar ditëlindjen baby”. Enca herë pas here publikon foto me të dashurin e saj, ku fillimisht ngjalli edhe shumë polemika në rrjet.

 

52F001A6 6C20 4EAF 9CAA 9F377EB37A5B

Të ngjashme