Kryefjala Logo

I dashuri e kritikoi për peshën, Bebe Rexha i jep fund lidhjes …

21 Korrik, 2023 | 11:38 am

Bebe Rexha publikoi pak ditë më parë në rrjetet sociale disa mesazhe me të dashurin e saj, Keyan Safyari, ku ky i fundit e kritikonte sepse këngëtarja për shtimin e saj në peshë.

“Hej, unë s’të kam thënë kurrë që s’je e bukur dhe që nuk të dua. Në fakt, thashë sa e bukur je dhe sa shumë të dua. Por, gjithnjë të kam thënë që do të jem i sinqertë me ty dhe fytyra jote ka ndryshuar (për shkak të kilogramëve të shtuar)”.

Duket se prapa “kuintave”, marrëdhënia e tyre është agravuar dhe më tepër, aq sa Bebe dhe Keyan i kanë dhënë fund lidhjes. Këtë e vërteton fakti që ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram duke lënë të kuptohet se çdo komunikim mes tyre është ndërprerë.

A bëri mirë Bebe?!

Të ngjashme